Mokslininkai pripažįsta, kad efektyviausias būdas kovoti su celiulitu – tai limfodrenažinis masažas. Dėl greitai, neskausmingai ir lengvai pasiekiamų akivaizdžių rezultatų ne tik naikinant celiulitą ir formuojant figūrą, bet ir gerinant kraujotaką, savijautą, skysčių pasišalinimą ir net pilvo išsipūtimą, šių masažų populiarumas pastaruoju metu  labai stipriai išaugo. Pats pavadinimas „limfodrenažinis masažas“ linksniuojamas, bene ant kiekvieno kampo, o skirtingų procedūrų pavadinimų gausybė, nors galvą nusisuk. Norėdami padėti jums nepaklysti pavadinimuose ir reklamose, trumpai pasakojame viską, ką reikėtų žinoti apie limfodrenažinį masažą. 

Limfodrenažinis masažas kas tai?

Limfodrenažas tai procedūra, kurio tikslas sužadinti ir aktyvinti kraujotaką, kūno skysčių pusiausvyrą ir imuninės sistemos funkcijas. Limfodrenažiniai masažai gali būti atliekami rankomis arba specialių aparatų pagalba. Paprasčiau tariant, tai neskausmingas paviršinis masažas, kurio veikimas orientuotas į limfos tekėjimo sistemą ir kraujotaką, o ne raumenis, kaip tradiciniame masaže.

Nuo nuotakų siekiančių greitai padailinti figūrą ir atsikratyti celiulito iki profesionalių sportininkų siekiančių geresnių rezultatų, tai kokia ta limfodrenažinio masažo nauda?

  • Aktyvina limfos tekėjimą ir toksinų iš kūno pašalinimą
  • Puikiai veikia kartu su detoksikacinėmis programomis
  • Padeda pašalinti susikaupusius kūno skysčius
  • Gerina imuninės sistemos darbą
  • Aktyvina kraujotaką, gerina odos elastingumą ir stangrumą
  • Efektyviai naikina celiulitą
  • Stangriną ir formuoja kūną
  • Padeda kovoti su išsipūtusio pilvo problema
  • Suteikia energijos ir laisvumo pojūtį

Taip pat jį atlikti gali rekomenduoti specialistai:

  • Po operacijos
  • Esant tinimo problemoms
  • Sergantiems veninėms ligomis
  • Fizioterapijai
  • Esant venų nepakankamumui
  • Vidurių užkietėjimui 

Kada limfodrenažų atlikti nerekomenduojama?

Labai svarbu, kad kiekvieną kartą prieš procedūrą informuotumėte specialistą apie savo sveikatos būklę, nėštumą, ar esančias ligas, į kuriuos kiekvienas patyręs specialistas privalo atsižvelgti. Tačiau bendrai rekomenduojama neatlikti limfodrenažinio masažo:

  • Esant ūmiems infekciniams susirgimams
  • Tuberkuliozei
  • Esant limfos tėkmės sutrikimams
  • Piktybiniams navikams
  • Inkstų nepakankamumui
  • Širdies nepakankamumui
  • Esant skydliaukės hiperfunkcijai
  • Padidėjusio nervo klajoklio tonusui

Kokie būna limfodrenažinio masažo metodai?

Yra dvi pagrindinės limfodrenažinių masažų grupės – atliekami rankomis ir atliekami aparatais.

Limfodrenažinis masažas rankomis – išsiskiria tuo, kad kūną tiesiogiai liečia specialistas, jis pats reguliuoja stiprumą ir masažuojamas sritis. Pagrindinis šio masažo minusas – tai kad masažo kokybė tiesiogiai priklauso nuo specialisto patirties ir du skirtingi specialistai gali lemti visiškai skirtingus rezultatus.

Aparatinis masažas atliekamas specialiu aparatu, kurį reguliuoja ir valdo patyręs specialistas.  Jų pasirinkimas yra didelis, tačiau bendrai: tas pats aparatinis masažas, atliekamas teisingai, visuomet turės tokį patį poveikį, nors specialisto patyrimas taip pat labai svarbus rezultatams. 

Kurį masažą pasirinkti?

Jei masažas atliekamas profilaktikai, grožiui, turėtumėte rinktis tą, kuris jums yra priimtinesnis ir nebijoti išbandyti skirtingus. Kitais atvejais, esant kontraindikacijoms paskirti gali  tik patyrę specialistai ar gydytojai. Apibendrinant reikėtų pasakyti, kad reikėtų nesiorientuoti į skirtingus pavadinimus, o į veikimo principą. Tačiau geriausia, derinti kelis skirtingus.

Dar aparatinius masažus galėtumėme išskirti į:

Veikiančius vakuumo principu, kai reguliuojamu stiprumu įtraukiamas paviršinis odos sluoksnis taip stimuliuojant kraujotaką. Vakuuminis masažas turi keletą pagrindinių minusų – turi atlikti patyręs specialistas, galimos mėlynės ir negalima atlikti turintiems venų tromboze, progresuojančias infekcines ligas, nėščiosioms. 

Veikiančius mechaniniu principu, kai mechaninio spaudimo būdu odos paviršių veikia besisukantys ritinėliai. Jei nėra specialisto išskirtinių rekomendacijų, jis beveik neturi kontraindikacijų. Tokio masažo pavyzdžiai būtų Endosferos terapija, LPG ir įvairūs Roller‘iai.

Presoterapija –  tai specialios įmaunamos kojinės / kelnės, veikiančios suspaustu oru ir slėgiu maloniai spaudžiančios odos paviršių. Presoterapija yra lengvesnės formos, todėl neturi jokių kontraindikacijų dažnai rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms.

Nuo ko priklauso limfodrenažo efektyvumas?

Kaip ir minėta prieš tai, skirtingi limfodrenažo būdai yra skirtingo stiprumo ir efektyvumo. Bet keletas dalykų, galinčių nulemti masažo rezultatus:

  • Net ir geriausias aparatas nesuveiks, jei jį valdys nepatyrę, nemokantys ar savo srities neišmanantys specialistai. Todėl renkantis visuomet atsižvelkite į specialisto patirtį, pasidomėkite, kiek metų jis dirba su aparatu, rinkitės patyrusius profesionalus.
  • Taip pat visi masažai, kuriuos gulinčiam pacientui atlieka patyręs specialistas, yra efektyvesni, nei tie, kuriuose pats žmogus atsakingas už savo masažą. Pavyzdžiui, turi galimybę reguliuoti savo stovėseną, prisispaudimo stiprumą, neišlaiko tolygumo skirtingoms vietoms ar net gali sumaišyti limfos tekėjimo puses.
  • Presoterapija yra lengvesnė masažo forma, tačiau tai nėra, blogai ji labai tinkama vyresnio amžiaus ar įvairius negalavimus turintiems žmonėms.
  • Visi kiti skirtingi aparatai veikia panašiai ir tuo pačiu skirtingai pajudindami skirtingus sluoksnius, taip užtikrindami visapusišką veikimą ir didžiausią efektą.  

Tai kurį pasirinkti?

Savo daugiau nei 7 patirtyje kovojant su celiulitu, riebalų sankaupomis, kūno neinvaziniu formavimu, pasiekėme stulbinančių rezultatų. Tačiau ir šiai dienai sakome – vieno stebuklo visiems nėra. Mūsų kelias į rezultatus buvo ilgas:

Vieni pirmųjų prieš 7 metus pristatėme limfodrenažinį masažą su LPG Medical aparatu Lietuvoje, taip užsitarnaudami klientų pasitikėjimą. Tačiau ilgainiui besitobulindami užsienyje atradome, dar vieną aparatą itin stipraus poveikio aparatą –  Endosferos terapiją. Tai yra du, stipriausi limfodrenažinio masažo aparatai esantys rinkoje šiuo metu, jie veikia skirtinguose sluoksniuose, todėl derindami juos kartu galime džiaugtis puikiais rezultatais.

Ar galima atlikti limfodrenažinį masažą nėščiosioms?

Jei nėra kitokių gydytojo nurodymų, masažą galima atlikti ir nėščiosioms, tačiau neliečiant pilvo zonos, dėl saugumo galima rinktis tik kojų ar rankų sritis. Taip pat negalima atlikti vakuuminio masažo.

Kaip veikia LPG masažas?

Kitaip nei senasis LPG, naujos kartos LPG Medical aparatą sudaro volelis ir lopetėlė – veikiant švelniam siurbimui, efektingai, ir svarbiausia – švelniai masažuoja giluminius odos sluoksnius. LPG aparato mechaninė stimuliacija sukelia biologinį kūno atsaką, t.y. riebalų išlaisvinimą, kolageno ir elastino gamybą. Daugiau apie LPG masažo veikimą

Kaip veikia Endosferos terapija?

Endosfera paremta kompresinės mikrovibracijos metodu, intensyviai besisukantys hipoalerginiai silikoniniai rutulėliai sukuria mechaninius virpesius žemu dažniu, veikia celiulitą, limfos sustingimą, skysčių kaupimą, riebalų perteklių, o taip pat aktyvina visą kraujotaką. Daugiau apie Endosferos terapijos veikimą .

Kiek trunka LPG ir Endosferos terapija?

Visas kūno masažas su LPG – trunka 45, o Endosferos terapija 75 minučių.

O kaip Roller masažai?

Roller masažai veikia panašiu principu kaip Endosferos masažas. Tačiau didžiulis skirtumas atsiranda tarp to, kai masažą tau atlieka patyręs specialistas ir kai nepatyręs klientas reaguliuojasi jį pats. Pasitaiko, kad žmonės užsimiršta ir masažuojasi nebe ta kryptimi, taip pat jautresnėms vietoms dažnai yra linkę spustelėti mažiau, o ir galimas netolygus spaudimas skirtingoms sritims, todėl visumoje Roller masažai nėra tokie efektyvūs. Endosferos masažas yra tikrai stiprus, kai kurias jautresnes vietas, reikia šiek tiek pakentėti, bet po Endosferos terapijos iš tikrųjų apima lengvumo jausmas ir klientės apibūdina, kad kojos jaučiasi kaip pūkeliai, tarsi 10 kilogramų atsikračiusios. 

Kuo skiriasi LPG ir Endosferos terapija ir kaip atliekami limfodrenažiniai masažai, galite pamatyti filmuke:

Ar galima kitam padovanoti limfodrenažinį masažą?

Limfodrenažinis masažas gerina savijautą ir sveikatą, todėl juos galima atlikti kiekvienam  (neturinčiam specifinių sveikatos sutrikimų išvardytų anksčiau) ir tai gali būti puiki dovana. Jei abejojate ar žmogui tai patiks, galite padovanoti dovanų kuponą nenurodydami procedūros.

Ką vertėtų žinoti ir kaip pasiruošti masažui?

Masažas bus efektyvesnis ir džiugins greitesniais rezultatais, jei: 

  • Gersite daugiau vandens, tai padės „praplauti“ organizmą ir greičiau pasišalinti toksinams.
  • Įtrauksite daugiau fizinio aktyvumo, net ir tokio paprasto, kaip daugiau žingsnių gryname ore, gilesnis kvėpavimas padės greičiau „iškvėpuoti“ toksinus.

LPG masažai atliekami specialiuose kostiumuose, kuriuos suteikiame vietoje, Endosferos terapija atliekama tiesiai ant kūno su specialiu aliejumi, papildomai ruoštis nereikia.

Ar limfodrenažas padės numesti svorį?

Net specialistai rekomenduojama limfodrenažinius masažus, kaip vieną iš sudedamųjų priemonių metantiems svorį. Nes tai prisideda prie geresnių, greitesnių rezultatų ir stangrina laisvėjančią odą, tačiau patys masažai nėra skirti kovoti su svoriu ar rimtomis riebalinėmis sankaupomis, jas užtikrintai tirpdo radijo dažnio aparatai, vienas stipriausių padedantis numestį svorio Vanquish me.

Ar galima limfodrenažinį masažą atlikti namuose?

Internete apstu patarimų kaip atlikti limfodrenažinį masažą namų sąlygomis. Tai įvairios mankštos, kvėpavimo pratimai, šepečiai, masažuokliai, pilingai,  įvyniojimai ir pan. Vienareikšmiškai, visi jie taip pat prisidės prie geresnės jūsų savijautos, aktyvins kraujotaką ir gerins odos būklę, tai puikus būdas palaikyti rezultatus ir sveikatą namuose. Tačiau, žinoma, kad patiems duše nepavyks pasiekti tokių stiprių rezultatų, kaip specialisto kabinete. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad vakuuminės taurelės namų sąlygomis, neišmanant limfos tekėjimo, limfmazgių ir panašių dalykų gali būti net ir kenksmingos, todėl reikėtų atsargiai rinktis metodus.

Kiek kainuoja procedūros ir kiek jų reikės atlikti?

Tiek Endosferos terapijos, tiek LPG  kursas apima 10-12 procedūrų, o visos kainos tiek bendrai tiek dalimis nurodytos čia: Endosferos terapijos kaina , LPG masažo kaina . Imant visą kursą taikoma nuolaida.

Turite dar klausimų ar norite registruotis procedūrai?  Skambinkite telefonu  +370 610 88 555.