Apie mus

Atvykus į saloną Jus pasitiks kvalifikuotas ir profesionalus, savo darbą mylintis ir jaunatviškumu trykštantis kolektyvas. Grožio namų profesionalai leis nusimesti visus dienos rūpesčius ir padės atsipalaiduoti bei leis pasijusti ne tik gražesnėmis (-iais), bet ir sveikesnėmis (-iais).  Kiekvieną, pas mus atvykusį klientą, apgaubiame išskirtiniu dėmesiu ir rūpesčiu. 

Mūsų salone teikiamos, tik pačios profesionaliausios paslaugos. Mums labai svarbu gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir nuolatos plėsti jų sąrašą. Daivos Butkuvienės grožio namų komanda nuolatos gilina savo žinias bei tobulina savo sugebėjimus įvairiuose mokymuose, seminaruose ir seka pasaulines tendencijas.

Mes dirbame, tik su profesionaliomis, visame pasaulyje žinomomis kosmetikos linijomis: Laboratoires Filorga, SOTHYS, Allergan, Christina, Meder Beauty Science, Mesoestetic, Restylane, DERMA CEUTIC, Danné Montague-King. Procedūros atliekamos, tik su aukštos kokybės priemonėmis, įrankiais ir brangiais, inovatyviais, žinomų gamintojų medicininiais aparatais.

Grožio namuose procedūrą išsirinks tiek moterys, tiek ir vyrai, nes pas mus platus, nuolat atnaujinamas, paslaugų pasirinkimo spektras. Galime pasiūlyti kūno linijas formuojančius ir liekninančius LPG masažus, įvairias odą stangrinančias kūno procedūras, veido valymus (rūgštiniai pilingai, deimantinė mikrodermabrazija, ultragarsiniai giluminiai veido valymai), mezoterapiją veidui ir kūnui, masažus, ultragarso terapiją, biorevitalizaciją ir daugelį kitų procedūrų. Prireikus, salone dirbantys profesionalai, parinks Jums reikiamą procedūrą ir pasiūlys Jums tinkamiausias kosmetikos priemones.

Mums labai svarbu, kaip jaučiasi klientas, tad jeigu atvyktumėte, net ir blogiausios nuotaikos po procedūrų visas neigiamas emocijas pamiršite ir išeisite pailsėję. Rūpinkitės savimi, atsipalaiduokite, skirkite laiko sau, puodeliui gardžios arbatos ar kavos bei pasirinktai procedūrai. Valandėlė grožio terapijos kartais gali atstoti pačias tikriausias atostogas.

Kviečiame apsilankyti jaukioje ir elegantiškoje grožio oazėje – Daivos grožio namuose.

Procedūroms registruokitės telefonu +370 610 88555 arba užpildykite registracijos formą čia