Apilus elektroepiliacija

Ar jus taip pat erzina nuolat atšimpantys ir besibaigiantys peiliukai, brangios nuolatinės depiliacijos ir sudirgusi odą? Pasvajojate, koks būtų lengvas gyvenimas, jei nepageidaujami plaukeliai niekada negrįžtų?  Džiaugiamės pirmieji pristatę  Apilus elektroepiliacija ir Klaipėdos klientėms, kurios jau džiaugiasi procedūros rezultatais. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) elektroepiliaciją pripažįsta kaip vienintelį būdą suteikiantį 100% rezultatą šalinant nepageidaujamus plaukelius amžiams.  Šios procedūros metu - yra veikiami ne patys plaukeliai, o jų šaknys, todėl pakartojus reikiamą kiekį procedūrų, plaukeliai tiesiog nebeturi galimybės ataugti. Laikas su nepageidaujamais plaukeliais atsisveikinti amžiams!

Kaip veikia elektroepiliacija?

Elektroepiliacija kitaip nei kitos procedūros šalina, ne pasekmę - plaukelį, o priežastį - jo folikulą. Nepageidaujami plaukeliai šalinami po vieną: plaukelio augimo kryptimi, į kiekvieno plauko folikulą įvedant plonytį zondą, kuriuo paleidžiamas elektros impulsas, taip suardoma plaukelio šaknis ir šis ištraukiamas pincetu. Kad procedūra būtų veiksminga, būtina ją kartoti keletą kartų, tam tikrais laiko periodais, šalinant plaukelius tik aktyvioje jų augimo stadijoje. 

Kam skirta ši procedūra?

Kadangi procedūros metu veikiamas kiekvienas plaukelio folikulas atskirai, todėl ši procedūra yra visiškai saugi. Elektroepiliacija neveikia aplinkinių odos audinių ir nepažeidžia odos struktūros, todėl procedūra neturi jokių kontraindikacijų. Ją galima atlikti tiek žiemą, tiek vasara bet kuriai kūno sričiai. Kitaip nei lazeris elektroepiliacija veikia visus plaukelius nepriklausomai nuo odos šviesumo ar tipo, todėl galima pašalinti net pačius šviesiausius plaukelius.

Elektroepiliacijos būdu galima šalinti bet kuriuos nepageidaujamus kūno plaukelius, tačiau dėl sudėtingo proceso (kai šalinamas kiekvienas plaukelis atskirai), populiariausiai naudojamas veido plaukeliams ūseliams, barzdelėms, pažastims, bikini, krūtinės, pilvo srities plaukeliams.

Elektroepiliacijos privalumai:
  • Efektyvumas - rezultatas visiems laikams
  • Saugumas - veikia TIK plaukelio folikulą, jokių kontraindikacijų
  • Kaina - atlikus kursą, daugiau nereikalingos kartotinės procedūros ar papildomos priemonės išlaikyti rezultatui

Kaip vyksta procedūra?

Plaukelio augimo kryptimi, nepažeidžiant odos struktūros yra įvedamas plonytis zondas, kuris skleisdamas elktros impulsą suardo plaukelio šaknį ir šis be skausmo ištraukiamas iš odos. Pirmosios procedūros metu visi plaukeliai yra išnaikinami, tačiau pilnam gydymui (kad plaukeliai niekuomet neataugtų) būtina visus plaukelius išnaikinti tik jų aktyvioje augimo stadijoje. Todėl būtinas 2-7 procedūrų kursas, kuris atliekamos maždaug 2-5 savaičių tarpais.

Procedūrų kiekis labai individualu ir tai gali priklausyti nuo daug faktorių: koks plaukelių tipas, storis, gylis, augimo zona ir ciklas ir net kokiomis priemonėmis jie buvo naikinti anksčiau. Bet gera žinia ta, kad po kiekvienos procedūros jie atauga vis šviesesni ir retesni, kol galiausiai visiškai išnyksta.

Dažnas klausimas ar tai skausminga? Tai priklauso nuo jūsų individualios skausmo ribos, esamos savijautos ir, žinoma, epiliuojamos zonos. Tačiau, galime nuraminti, moterys jau įpratusios prie pincetinio pešiojimo, epiliacijų, depiliacijų ir kitų ne itin malonių procedūrų, todėl galim patikinti, kad šis skausmas neviršija pastarųjų.

 

Kaina: 60 eurų/valanda