Ar žinote pačią efektyviausią pasaulyje nemokamą grožio procedūrą? Šiandien pasakojame kaip nemokamai spindėti, švytėti ir traukti aplinkinių žvilgsnius!

Artimos draugės dažnai ir lengvai galime paklausti, kaip santykiai su vyru, bet ar dažnai paklausiame “ …o kaip seksas?”?

Taip, šiandien kalbame apie tai, apie ką dar nelabai padoru kalbėti – apie seksą. Ar dar pamenate sovietinę mokyklą, kurioje seksas apskritai neegzistavo ir buvo skirtas tik reprodukcijai? Todėl džiaugiamės, kad pagaliau, žinios apie moterų seksualumą, sveiką lytinį gyvenimą ir malonumą žengia pirmuosius žingsnius Lietuvoje, o mes žengiame kartu su jais, ir pasakojame kodėl seksas yra svarbus, kodėl ir kaip turėtumėme rūpintis sveiku seksualiniu gyvenimu. 

Galbūt kam nors vis dar bus netikėta žinia, bet sveikas lytinis gyvenimas, tai daugiau nei maloni akimirka, mediciniškai įrodyta, kad moteriai seksas yra kur kas reikalingesnis ir svarbesnis nei vyrui!

Kodėl kokybiškas seksas būtinas kiekvienai moteriai?

Stabilizuoja hormonų pusiausvyrą. Lytinio akto metu išsiskiria daug estrogeno, kuris dažnai pavadinamas grožio hormonu, todėl ne veltui sakoma, kad po akto moteris net švyti. Įdomus faktas tai, kad šis aktyvuotas hormonas, veikia ir aplinkinius! Tyrimais buvo įrodyta, kad dažnai besimylinti moteris, traukė aplinkinių vyrų dėmesį ir žvilgsnius.

Gerina nervų sistemos veiklą. Sekso metu išsiskiria dopaminas ir serotaninas, kurie laikomi malonumo ir nuotaikos hormonais. Įdomu, tai, kad šie hormonai taip pat išsiskiria rūkant, vartojant alkoholį, valgant saldumynus, net nereikia sakyti, kodėl mylėtis yra kur kas naudingiau.

Gerina mažojo dubens veninio kraujo cirkuliaciją. Santykių metu reprodukcinės sistemos organai ir raumenys gauna daug daugiau kraujo, o su juo deguonies ir naudingųjų medžiagų, dėl šios priežasties gerėja jų funkcionalumas. Ši cirkuliacija stiprina tiek organus, tiek raumenis, todėl tam tikrais atvejais padeda, net tvarkyti šlapimo nelaikymo problemas.

Tirpdo riebalus. Nemeluosime, tai nepadeda numesti daug svorio, bet toks aktyvumas neabejotinai gerina širdies veiklą, aktyvina kraujotaką ir tonizuoja raumenis, o kiek riebalų sutirpdote, tai jau labai individualus reikalas.

Gerina miego kokybe. Dėl tų pačių svaiginančių hormonų išsiskyrimo, seksas mums leidžia atsipalaiduoti, todėl gerėja miego kokybė, padeda akimirkai pamiršti problemas, kas teigiamai veikia mūsų visą nervų sistemą.

Gerina santykius. Be abejonės, reguliarus meilės aktas stiprina santykius ir suartina net ir pradėjusią tolti porą. Jei jaučiate, kad vis labiau jus pasiglemžia rutina, pasistenkite sau ir sutuoktiniui padovanoti aistringą meilės naktį ir pamatysite kaip ugnelė užsižiebs net ir rutinoje.

Amžius ir lytiniai santykiai.

Šioje vietoje galime prisiminti juoką, kad „...tėvai visada tikisi, kad jų vaikai, to dar nedaro, vaikai tikisi, kad jų tėvai jau nebedaro“ J  Tai kaip iš tikrųjų yra su seksualumu ir amžiumi?

Vidutiniškai lytiškai patys aktyviausi yra jaunuoliai. Bręstant juos užklumpa, dar nepažystamos hormonų audros, dėl ko, neretai, tai pasireiškia dideliu seksualiniu aktyvumu. Be abejo, tai būna atradimų ir ieškojimų metas, todėl nors kiekybiškai jaunuoliai gali būti labai aktyvūs, tačiau kokybė, dažnai dėl tos paties priežasties nukenčia.

Paradoksalu, kad subrendus, kai imame suvokti savo seksualumą ir galėtumėme pasiekti geriausią kokybės ir kiekybės santykį, dažniausiai paskęstame karjerose, šeimose ir aplinkiniuose rūpesčiuose.

Dėl šios priežasties vidutiniškai apie 40-uosius metus, kai karjeroje, šeimoje ir gyvenime pokyčiai lėtėja, žmonės vėl pradeda daugiau mylėtis ir reikšti savo poreikius bei seksualumą. Paskutiniai tyrimai, smarkiai nustebinę mokslininkus, parodė kad didelė dalis tiriamųjų nurodė, kad geriausias seksas buvo 46 metų.

Tai kodėl nesimylim kiekvieną dieną?

Priežastys yra labai individualios, gali būti labai sudėtingos - psichologinės, fiziologinės arba elementarios - aplinkos įtaka.

Aplinkos įtaka.  Kaip dažnai pagalvojame, kad būtų gerai, bet jaučiamės pavargę, nenusiteikę ir trokštame tik kristi ir miegoti.

Ką daryti? Mes negalime atsisakyti darbų, rūpesčių ar minčių, tačiau specialistai pataria susitelkti ties kokybe. Pasistenkite suplanuoti vieną vakarą per savaitę aistros pakurstymui. Iš pradžių, gal ir teks pasistengti “laikytis“ grafiko, tačiau vėliau viskas vyks labai natūraliai.

Fiziologinės problemos. Fiziologinių problemų  gali būti pačių įvairiausių – nuo įgimtų tokių kaip natūralus sausumas, arba atsiradusios po gimdymo ar su amžiumi. Po gimdymo ar menopauzės metu sienelės išplonėja, gali pasikeisti raumenų struktūra, atsirasti kiti fiziologiniai pokyčiai, randai, kurie įtakoja menkus arba nemalonius pojūčius suartėjimo metu.

Ką daryti? Galima bandyti mankštintis natūraliais metodais – kėgelio pratimai, nefrito kiaušiniai, tačiau, tai daryti reikia nuolatos, o raumenys atsigauna ne taip greitai. Ilgas procesas ir lėti rezultatai dažnai priverčia moteris pasiduoti. Chirurginiai sprendimai, greiti ir efektyvūs, tačiau brangūs, o dažnai ir ilgo “moralinio“ pasiruošimo reikalaujantis procesas, nes tai jau yra intervencija. Mūsų išbandyta ir labai daug klienčių atsiliepimo sualaukusi – vaginalinio jaunimo procedūra - jokio pjaustymo ar gijimo proceso, tačiau efektai jaučiami iš karto, dažnai girdime atsiliepimus „negalvojau, kad tokiame amžiuje dar taip gali būti“

Psichologinės problemos. Ši tema pati jautriausia ir sunkiausia, nes psichologinės priežastys gali būti pačios įvairiausios. Tačiau visas moteris norime paskatinti nepasiduoti ir šiuo atveju ieškoti atitinkamos pagalbos.

Taigi pabaigai, seksas gali atstoti grožio procedūras, sporto salę ir meditaciją vienu metu, tai yra sveikatos šaltinis slypintis viduje, kurio negali nė viena kosmetinė procedūra, todėl gyvenkite sveiką gyvenimą ir tegul nuo jūsų šypsenos ir spindesio gatvėje atsisuka visi aplinkiniai!

O jei po nėštyumo ar menopauzės sekss nebeteikia džiaugsmo rekomenduojame išbandyti mūsų ypač efektyvią ir mėgstamą imtymių zonų jaunimą .